Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Fujifilm X-T3 Gövde
(#476502223)
Fujifilm Türkiye 3 Yıl Garantili
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Marka : FujiFilm
 • Çözünürlük (Megapiksel) : 15.0 - 15.9 MP
 • Durum : Yeni
 • Garanti : Var, Başlamamış
 • Kutu : Var, Açılmamış
 • Garanti Süresi : 2 yıl - 3 yıl
 • Garanti Geçerlilik Yeri : Uluslararası

FUJIFILM X-T3

 

 • Yeni X-Trans?* CMOS 4 & X-Processor 4
 • Yeni Tüm sensör alanında faz algılamalı AF
 • Yeni 30 fps** hızında kararmasız yüksek hızlı seri çekim
 • Yeni Spor çekim modu
 • Yeni Monochrome ayarları
 • Yeni Color Chrome efekti
 • Yeni 4K/60P 10 bit video kayıt
 • Hava koşullarına dayanıklı gövde
Sensör
APS-C"X-Trans CMOS 4"
Çözünürlük
26M
LCD Ekran
3.0-inç 3 yöne hareketli LCD ekran (1,040K-nokta)
Işık Duyarlılığı
ISO 51200***

 

 

X Serisi 4. kuşağa evrildi

Tamamen yenilenmiş arkadan aydınlatmalı 26MP X-Trans CMOS 4 (*1) sensör ve X-Processor 4 fotoğraf işlem motoru ile komple güncelleme

Geliştirilmiş AF performansı ve kararmasız seri çekimler ile üstün fotoğraf kalitesi ve hareket halindeki bir konuyu gelişmiş takip becerisi

FUJIFILM X-T3 aynasız dijital fotoğraf makinesi

Profesyonel videografçıların taleplerine cevap verebilen 4K/60P 10 bit kayıt kapasiteli dünyanın ilk (*2) APS-C aynasız fotoğraf makinesi

 

En son model olan X-T3 yeni X-Trans CMOS 4 sensör ve X-Processor 4 fotoğraf işlem motoru ile X serisinin yeni ve 4. kuşağını başlatmaktadır.

 

Yeni donanımlar

 

1. X-Trans CMOS 4: Arkadan aydınlatmalı bu yeni APS-C sensör, tüm yüzeye dağılmış olan ve önceki modellerden 4 kat daha fazla olan faz algılamalı piksel adedi içermektedir (*3). Ayrıca yüksek bir S/N oranı ve 26MP çözünürlüğe rağmen ISO160 seviyesinde en düşük ışık duyarlılığı sunmaktadır. Düşük ışık AF sınırı -3EV seviyesine taşınmıştır. Böylece yalnızca mum ışığı ile aydınlatılan bir ortamda dahi doğru AF elde edilir.

 

2. X Processor 4: Bu motorda 4 adet CPU birimi bulunduğu için önceki modellere göre fotoğraf işlem süresi 3 kat daha hızlınmıştır (*3). Yalnızca AF doğruluğu ve hızını artırmakla kalmayan işlemci, aynı zamanda APS-C veya daha büyük ebatlı sensör kullanan aynasız bir kamerada 4K/60P 10bit çıkış sunan dünyanın ilk fotoğraf işlemci motoruna sahiptir (*2) ve böylece videografçıların taleplerine cevap verebilmektedir. Makine, aynı zamanda FUJIFILM?in eşsiz ?Renk krom etkisi? ve gümüş halojenür filmde monokrom baskıları izlemenin bir yolu olarak benimseniş olan sıcak siyah / soğuk siyah tonları dijital olarak sunan ?Monokrom ayarları? işlevi gibi karmaşık resim işlemlerini anlık olarak işleyebilecek kapasitededir.

 

X-T3 modeli dördüncü kuşak donanımların tüm avantajlarını kullanarak belirgin bir performans artışı sunar.

 • Daha yüksek fotoğraf kalitesi: 26.1MP ile APS-C ebatlı sensörlerdeki en yüksek çözünürlük seviyesi. Aynı zamanda, piksel adedi arttığı halde önceki modellere göre çok daha düşük kumlanma seviyesi (*3).
 • Önemli ölçüde gelişmiş AF performansı: Önceki modellerden 1,5 kat daha süratli işlem hızı (*3) ile daha hızlı ve daha doğru AF elde edilmekte ve sensörün tümüne dizilmiş olan 2,16M faz algılamalı piksel sayesinde yüz / göz tanımlı AF işlemlerinde yüksek performans sunulmaktadır.
 • Hızlı hareket halindeki konuların izlenmesinde belirgin gelişme: 30 fps adedine kadar kararmasız seri çekimler (*4) sunulurken, 60 fps yumuşak canlı izleme ile konunuzu kontrol edebilirsiniz.
 • Profesyoneller için video performansı: 4K/60P 4:2:0 10bit dahili SD kard kaydı ve aynı zamanda çekilebilen 4K/60P 4:2:2 10bit HDMI çıkış desteklenir. Aynı zamanda, X-H1 ile tanınmış olan ?ETERNA? video çekimlerine özel film benzetim modu bulunmaktadır.

 

* 1 X-TransTM markası FUJIFILM Corporation şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır. Sensörün eşsiz ve periyodik olmayan bir filtre düzenlemesi olduğu için, optik bir alçak geçiş filtresi kullanılmadan moiré kalıpları ve renk hataları önlenir.

* 2 6 Eylül 2018 tarihli FUJIFILM verilerine göre

* 3 Önceki modeller ?FUJIFILM X-T2? ve ?FUJIFILM X-H1? ile karşılaştırma

* 4 Yalnızca elektronik obtüratör kullanıldığında

 

Notlar

 • X-Trans FUJIFILM Corporation tescilli markasıdır.
 • ** BOOST modunu kullanırken
 • *** Elektronik obtüratör kullanırken; mekanik obtüratör kullanırken 11fps

 

Temel özellikler

 1. En yüksek çözünürlük performansı, gelişmiş renk üretim başarısı ve X serisi tarihinin en hızlı sonuçları için serinin dördüncü kuşak donanımlarını, yeni ?X-Trans CMOS 4? sensörü ve yeni ?X-Processor 4,? işlemciyi kullanınız
   

(1)  X-T3 modelinde yeni geliştirilen ?X-Trans CMOS 4? (26.1MP, alçak geçiş filtresiz), X serisinin dördüncü kuşak APS-C sensörü bulunmaktadır. Sensör, serinin ilk arkadan ışıklı yapısı ile S/N oranından ödün vermeden fotoğraf çözünürlüğünü geliştiren ve X-Trans CMOS sensörlerinin moiré etkisini ve renk hatalarını kontrol etmesi için eşsiz filtre düzenlemesini kullanmaktadır. Üstelik, önceden sadece yazılımsal olarak mümkün olan ISO160 ışık duyarlılığı artık donanımsal ISO cetvelinin bir parçasıdır. Bu özellik, gün ışığında yapılan dış mekan çekimlerinde veya hızlı bir geniş diyaframlı lens ile bokeh amaçlı çekimlerde çok faydalıdır.

(2)  X-T3 yeni ?X-Processor 4? fotoğraf işlem motorunu kullanarak yeni ?monokrom ayarları? işlevini, çeşitli renk izlenimleri sunmak için FUJIFILM?in tescilli teknolojilerini temel alan film benzetim modlarına eklemiştir. Geleneksel olarak özel fotoğrafik kağıtlar ve geliştiriciler ile elde edilen sıcak siyah ve soğuk siyah tonlar, dijital yöntemler ile üretilerek monokrom ifadelerin kapsamını genişletmişlerdir. Bu işlev hem standart ?Monokrom? modunda hem de yumuşak yarım tonlar, derin siyahlar ve çok güzel dokular sunan ?ACROS? modunda mümkündür.

(3)  Önceden sadece FUJIFILM?in orta format aynasız dijital fotoğraf makinesi ?GFX50S? modelinde bulunan ?Renk krom etkisi? X serisinde ilk defa X-T3 modelinde sunulmaktadır. Bu efekt, herkesin bildiği gibi gradasyon üretimi için zor bir fotoğraf konusu olan çok canlı renklerdeki çiçekler ve gölgeleri gibi çok doygun renkli konularda daha derin renkler ve gradasyon üretir. X-Processor 4 işlemcinin çok süratli işlem hızı bu etkinin yalnızca tekli çekimlerde değil, dizi çekimlerde de uygulanabileceği anlamına gelir.

 

 1. Düşük ışıkta ve hareket eden konuların izlenmesindeki AF performansında belirgin gelişmeler için yeni donanımlar ve gelişmiş algoritmalar kullanılmaktadır


(1)  X-Trans CMOS 4 sensörde 2.16M adet faz algılamalı piksel bulunmaktadır ve bu sayı, önceki modellere göre dört kat daha fazladır (*3) ve böylece faz algılamalı AF alanı çerçevenin tamamına dizilmiştir (yakl. 100%). Hızlı ve doğru faz algılamalı AF, özellikle karenin merkezinden uzak olan konular için faydalıdır. Düşük ışıktaki faz algılamalı AF işlevi de 2 stop civarında geliştirilmiş olup -1EV seviyesinden -3EV seviyesine indirilmiştir ve sadece mum ışığı ile aydınlanan bir ortamda veya gece fotoğrafçılığı gibi düşük ışıklı ortamlarda da doğru odaklanmayı sağlar. Üstelik X-Processor 4 işlemcinin yüksek performansı ve gelişmiş faz algılamalı algoritmaları, makinenin önceki modellere göre saniye başına %50 daha fazla yeniden odaklanma (AF) ve ışık ölçümü (AE) hesaplaması anlamına gelir (*3) ve böylece karenin bir yanından öteki yanına yapılan hızlı ve dengesiz hareketler içeren spor çekimleri kapsamında doğru otomatik odaklanma mümkün olur.

(2)  Hareket halindeki bir kişiye uygulanan faz algılamalı AF performansı önceki modellere göre iki misline çıkmıştır  (*3). Göz tanımlı AF, AF-C modunu destekler ve hareket içeren portre fotoğrafçılığında gerektiği gibi doğru odak izleme uygular. X-T3 modeli, özellikle göz veya yüz algılamalı AF işlevinin eskiden zorlandığı durumlarda, bir kişinin önden veya yandan çekimlerinde doğru odaklanır. Yüz ve göz algılamalı AF işlevi video çekimlerinde de mümkündür ve bu sayede kişiler daha yumuşak olarak çekilir.

 

 

 1. Vizörün geliştirilmesi neticesinde hareket halindeki bir konunun izlenmesi de iyileştirilmiştir
   

(1)  X-T3 fotoğraf makinesi 0.75x yüksek büyütme oranlı ve 3,69 milyon noktadan oluşan yüksek çözünürlüklü bir EVF vizöre sahiptir. Sadece 0,005 saniye gösterim gecikmesi ve yakl. 100fps tazelenme oranı ile hareketlerin gösterimi yumuşatılır ve konu hareketleri ile odak konumlarının kesinlikli olarak tanımlanması sağlanır. Önceki modellerden farklı olarak (*3) mekanik obtüratör ile yapılan 11fps hızındaki dizi çekimlerde artık tercihi dikey tutağa (grip) gerek yoktur ve makine daha hafif olacağı için hızlı dizi çekimler mümkün olur.

(2)  Yeni ?Spor vizör modu? ile hareket halindeki bir konuyu çekmek çok kolaydır. Bu mod ekran/vizörde belirlenen alanı yakl. 16,6M (1,25x kesilmiş) olarak gösterir ve çekimi, belirlenen alanın içinde yapar. Bu işlev özellikle spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için çok kullanışlıdır zira böylece konunun çekim çerçevesinin dışındaki hareketlerini denetleyebilir ve alışılmıştan daha kısa olan kararma süresinin avantajından faydalanabilirsiniz.

(3)  Sensörden okuma hızının geliştirilmesi ve çok hızlı işlem kapasitesi sayesinde AF/AE takibin tadını çıkarırken yakl. 16,6M (1,25x kesilmiş) modda 30fps hızındaki kararmasız seri çekimler (*4) yapabilir ve 60fps yumuşak canlı izleme ile konunuzu denetleyebilirsiniz. Elektronik obtüratörlerin tipik bir sorunu olan jöle etkisi bükülmesi önceki modellere göre (*3) yarıya indirilmiştir.

(4)  Asla çok önemli bir deklanşör anını kaçırmama ilkesine uygun olarak X-T3 modelinde, deklanşöre yarım basıldıktan sonraki en kısa zaman zarfında makinenin çekimi başlatmasını sağlayan yeni ?Pre-Shoot? işlevi (*4) bulunmaktadır. Önceden sorun olan deklanşöre basılma anı ile fotoğrafın çekildiği an arasında geçen süreden kaynaklanan gecikmeler artık önemli fotoğraf fırsatlarını kaçırmanıza neden olamayacak.

 

Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 1:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Aras Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 1:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön