Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Kudüs - Bir Şehrin Biyografisi
(#444533339)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

KUDÜSÜ ANLAMAK DÜNYAYI ANLAMAKTIR

                                                                      

“Dünya’nın sığınağı Suriye’dir, Suriye’nin sığınağıFilistin’dir;

Filistin’in sığınağı Kudüs’tür, Kudüs’ün sığınağıTapınak Dağı’dır;

(…)Tapınak Dağı’nın sığınağı ise Kubbetü’sSahra’dır.”

 

Kudüs… İçi akrep dolualtın bir kadeh… Evrensel bir şehir, iki halkın başkenti ve semavi dinlerinmabedi; imparatorlukların ganimeti, Kıyamet Günü’nün sahnesi ve bugünkümedeniyetler çatışmasının savaş alanı. İnanç, katliam, fanatizm ve birarada varolma fikrinin iç içe geçtiği, Kral Davut’tan Barack Obama’ya, üç büyük dinindoğuşundan İsrail-Filistin çatışmasına uzanan 3000 yıllık epik bir öykü.

 

Bu küçük ve ücra kasabanasıl oldu da bir Kutsal Şehir, dünyanın merkezi ve şimdi de Orta Doğu’dabarışın anahtarı haline geldi? Simon Sebag Montefiore sürekli değişip duran buşehrin her defasında canlanışını göz kamaştırıcı bir anlatımla ortaya koyup herdöneme ve her tarihî karaktere çarpıcı bir şekilde can veriyor. Kudüs’ünbiyografisi savaşlar, gönül ilişkileri ve şehri yaratan, yok eden, kaydeden veona inanan insanlar –krallar, imparatoriçeler, peygamberler, şairler, azizler,fatihler ve fahişeler– üzerinden anlatılır. Kudüs’ün tarihî aktörleri arasındakimler yoktur ki? Süleyman, Selahaddin ve Kanuni Sultan Süleyman’dan Kleopatra,Caligula ve Churchill’e; İbrahim’den İsa ve Muhammed’e; antik zamanlarınİzabel, Nebukadnezar, Hirodes ve Nero’sundan modern zamanların Disrael, MarkTwain, Rasputin ve Arabistanlı Lawrence’ına kadar birçok tarihsel figür şehrintarihinde önemli izler bırakmıştır.

 

Montefiore yeni arşivler,güncel akademik çalışmalar, kendi ailesine ait belgeler ve tüm yaşamı boyuncasüren araştırmasından hareketle, kutsal ve mistik olanın, kimlik veimparatorluğun özünü, Kıyamet’e sahne olacağına inanılan bu şehrin benzersiztarihi içinde açıklığa kavuşturuyor. Bu tarih, hem ilahi hem de dünyevi birmevcudiyete sahip tek şehir olan Kudüs’ün nasıl Kudüs olduğunun hikâyesidir.

 

 

“Mutlaka okunması gerekenbir tarih… Bir başyapıt.”

David Sexton, EveningStandard

 

“Şimdiden bir klasik –modern dinî, siyasi ve etnik sürtüşmelerini ancak üç bin yıl öncesinin şartlarıbağlamında anlamanın mümkün olduğu bir şehre dair sürükleyici ve insanıdüşünceye sevk eden bir çalışma. Montefiore ilginç tarihî detayları canlı,hassas ve yoğun bir bakış açısıyla ele alıyor.”

Tony Barber, FinancialTimes

 

“Kudüs’ün döneme uygun veinsanı hayrete düşüren portresi, baştan sona ilgi uyandırıcı.”

Christopher Hart, SundayTimes

 

“Hayret verici derecedecüretkâr ve muhteşem, destansı bir tarih… Akıcı, gözlerini yıldızlara dikmişama ayakları da yere sağlam basan bir kitap… Kudüs semavi bir şehir olabilirama en az onun kadar bu dünyanın da bir parçasıdır. Bu harikulade kitabın enbüyük başarısı bu ikisini aynı biyografide bir araya getirebilmesidir.”

Tom Holland, Daily Telegraph

 

“Montefiore’nin kitabınefes kesici ve çoğu zaman tüyler ürpertici detaylarla, heyecan verici savaş,ihanet, yağma, tecavüz, katliam, işkence, fanatizm, kan davası, zulüm,yolsuzluk, ikiyüzlülük ve maneviyat hikâyeleriyle dolu… Montefiore’nin anlatımıdikkat çekici derecede objektif… Güvenilir ve ilgi uyandırıcı bir kaynak.”

Antony Beevor, Guardian

 

“Sürükleyici… Bir şaheser…Montefiore detayları sezebilen harika bir romancı, insan kusurlarını sezebilenharika bir gazeteci ve geçmişi günümüze getirmek için doğru kaynakları seçmeyibilen harika bir tarihçi olduğunu göstermiştir… Aşırı iddialı… Makul, detaycıve hassas… Bir tarih bu şekilde yazıldığında size kesinlikle fazla gelmez.”

Michael Gove, TheTimes

 

“Kudüs okuyucuyu hemtüketen hem de sarhoş eden bir hayal gücü ve enerjiyle yazılmış fevkaladebaşarılı bir eserdir. Çöken surlar, kırıp geçirmeler, katliamlar ve herkesinbir öncekinin üzerine bir şeyler inşa ettiği bir şehre dair sayısız tarihîvakanın bir elde toplanması… Bu kitabı okuyun.”

John Cornwell, FinancialTimes

 

“İhtişamlı… Devasa vebüyüleyici bir destan, On Emir, Ben Hurve Roma İmparatorluğu’nun Çöküşü gibi Hollywood filmlerinin bir dengi.”

Peter Burton, DailyExpress

 

“Simon SebagMontefiore’nin Kudüs tarihi, sevginin ve akademisyenliğin bir ürünüdür. Çokciddi bir başarıdır… Kendisi geçmişin maceralarını ve anormalliklerini yakalamakonusunda ayrı bir hünere sahiptir… Sürükleyici… Akıcı, ilgi uyandırıcı,dopdolu, düşündürücü ve bilgi verici.”

Barnaby Rogerson, Independent

 

“Olağanüstü… Son dereceobjektif, hassas bir şekilde kaleme alınmış ve eğlenceli.”

Saul David, Mailon Sunday

 

“Simon SebagMontefiore’nin Kudüs şehri biyografisi, zihin açıcı olduğu kadar insanıntüylerini de diken diken eden ve neredeyse tüm diğer meşhur kitaplardan dahaçok satmış bir eser… Kutsal mekânlarda yapılan kutsal olmayan şeylere dairanlattıkları nefes kesici hikâyeler… Sürekli tartışma konusu olan bir mekânıntarihine ek olarak bu kutsal mekânı işgal eden tüm güç ve kişilerin işlediklerisuçların, ebedi ikiyüzlülüklerinin ve nadir cömertliklerinin hikâyesi.”

Boyd Tonkin, Independent

 

“Kudüs’ün hikâyesi insanzalimliğinin, açgözlülüğünün, nefretinin, ukalalığının, kibrinin,fanatikliğinin ve çılgınlığının herhangi bir yerin tarihinde dekarşılaşabileceğimiz sayısız örneğiyle doludur. Bu kitabı baştan sona dikkatleokumanızı tavsiye ediyorum. Tek bir gereksiz sayfa bulamayacaksınız.”

Charles Moore, DailyTelegraph

 

“Simon Sebag Montefioreson eserinde yeteneğini ve titizliğini öfkenin şehri Kudüs’ün hizmetinesunuyor. Bir şaheser. Büyük bir başarı… Bu konuda bilgi sahibi olan kişilerebile sanki Kudüs hakkında hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissettirmek içinanlaşılan bir Montefiore olmak gerekiyormuş. Göz kamaştırıcı bir fresk.”

Christian Makarian, L’Express

 

“Harikulade. (Montefiore)bu şehirde yaşamanın nasıl bir şey ve şehrin neden herkes için bu denli önemliolduğunu hakkıyla aktarmayı başarmış… Şehre âşık oluyor ve insanlar bir türlübarışamadığı için üzülüyorsunuz… Bu bir hazine. Harika bir kitap.”

Bill Clinton, The Today Show (NBC)

 

“İddialı ve çarpıcı. Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi büyük birbaşarı, ukalalık etmeden bilgilendirici ve detaylı arkeolojik bilgileriyle deiçten… Dinlerin mücadelesini anlatması bakımından kusursuz… Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi çiftyönlüdür:  Bir yönüyle akademik bir eser, diğer yönüyle de popüler bir turrehberidir.”

Colin Thubron, NewYork Review of Books

 

“Simon SebagMontefiore’nin muhteşem Kudüs biyografisi şehrin üç bin yıllık tarihindeki tümihtişamı ve gelgitleri bünyesinde barındırmaktadır. Araştırma alanındakimahareti ve esere hayat vermedeki becerisiyle hem akademisyenler hem de sıradankişiler için nefes kesen bir çalışma ortaya koymuştur.”

Henry Kissinger

 

“Montefiore enderrastlanan bir şahsiyet: kendisi tarihi sürükleyici romanlar gibi yazmayıbaşarabilen bir tarihçi. Stalin biyografisi başarılı HBO belgesellerindenfarksızdı. Yeni Kudüs biyografisinin de ondan aşağı kalır yanı yok. Sebagtarihi okunur kılan şeyi bulma yönünde eşsiz bir kabiliyete sahip. İki bin yılönce ölen kişilere tekrar hayat verip nefes almalarını mümkün kılmış. Sebag’ınpsikopat tiranların zihinlerini okuma konusunda öyle bir yeteneği var ki insankeşke ABD Dışişleri Bakanlığı’nda çalışsaydı diye düşünmeden edemiyor.”

Philip Kerr, Newsweek

 

“İnsanı içine çeken veakıcı… Montefiore, detayları ve anekdotları en renkli şekilde bizlere sunmadamahir bir insan… Kitabı son derece tarafsız ve dengeli.”

Jackson Diehl, WashingtonPost

 

“Kudüs hakkında yazılmışsayısız tarih kitabı vardır… Ama Montefiore şehrin biyografisini yazan ilk kişiolmuştur – şehrin yöneticileri ve sakinleri, kahramanları ve kötüleri,fahişeleri ve azizlerinin hayatının detaylı aktarımı. Montefiore bizi şehrinnefes kesen ve gerilim yüklü hikâyesinin içinde dolaştırırken tek bir olay yada karakteri dahi atlamıyor.”

Norman Lebrecht, WallStreet Journal

 

“Elden bırakmak imkânsız…Pek çok enfes yönü bulunan okuması keyifli bir tarih… Montefiore, detaylarıtespitte yetenekli ve iyi bir hikâye anlatma konusunda usta bir yazar… üç binyılı anlatan bir kitap için bu başarılması kolay şey değildir.”

Jonathan Rosen, NewYork Times Book Review

 

Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi, karmaşık karakterleri –krallar,rahipler, Yahudi dostu ve düşmanları– ve etkileyici anekdotlarıyla sürükleyicibir romandan farklı değil. Ayrıca bölgede günümüzde sürmekte olan çatışmayı damercek altına alıyor.”

Dan Ephron, Newsweekand Daily Beast

 

“Hâkimane… (Montefiore)Tüm hayatı boyunca bu kitabı yazmak için hazırlık yapmış ve konunun nasıl elealınması gerektiğini çok düşünmüş. Kudüs’ün hikâyesi onu şekillendiren erkek vekadınların hayatları üzerinden kronolojik olarak anlatılmış ve bu doğrudanyaklaşım gerçekten de işe yaramış. Bay Montefiore dinî düşmanlıklar ve siyasientrikalara hiç bulaşmadan apolitik bir ton kullanmaya dikkat etmiş.İngilizcesi olmayan kaynakları da ekleyerek eserini daha da zenginleştirmiş…Bir yazar olan Bay Montefiore mahirane bir anlatım yeteneği ve insanın içineişleyen anekdotları seçme konusundaki farklı bir kabiliyete sahiptir… Budetaylar Kudüs’ü okuması çok dahaeğlenceli bir kitap haline getiriyor.”

Economist

 

“Üç Semavi dinin dünyasınahayat veren göz kamaştırıcı bir tarih ansiklopedisi… Şaşaalı tarihîkarakterleri arasında sinsi krallar ve kraliçeler, kana susamış derebeyleri vecani imparatorlar, gözü dönmüş kâhinler ve çekici fahişeler yer almakta… Üçdinin tarihini ve menşeini öğrenmek isteyenler için ideal bir kaynak… Günümüzdünyasını şekillendiren dinlerin gücünü ve etkisini anlamak isteyenlerkesinlikle bu kitabı okumalıdır… Gayet adil ve düşünceye sevk eden bir eser.”

Adam LeBor, LiteraryReview

 

Kudüs – biyografi, tarih, arkeoloji ve zekânın mükemmel birkarışımı.”

Kate Mosse, Woman& Home Magazine

 

“Bu kitap önemli olduğuderecede okunabilir de bir kitap .”

Bettany Hughes,Daily Express

 

“Hayranlık verici derecedetarafsız… Canlı, etkili, anekdotlarla bezeli, çılgın, hevesli ve sıra dışıkarakterlerle dolu.”

Sue Arnold, Guardian

 

“Ustaca ve doğru zamandayapılmış eğlenceli bir eser.”

Victor Sebestyen, EveningStandart

 

“İddialı, siyasi açıdancesur… Sürükleyici ve muhteşem bir tarih.”

Rebecca Abrams, NewStatesman

 

“Bir yetenek gösterisi.”

Philip Mansel, Spectator

 

“Kudüs’ün biyografisiniyazmaya kalkışmak herkesin harcı olmasa da Simon Sebag Montefiore busorumluluğun altına girmekten hiç çekinmemiştir. Kitap, Filistin sorunununtemelini anlamak ya da Kudüs’ü ziyaret etmek isteyen herkese tavsiye edilebilir–ya da sadece güzel bir kitap okumak isteyenlere. Yazar özellikle arkeolojikonusunda çok başarılı… Taşlara can verip onlara şarkı söyletiyor. Arkeolojikbir tur için harika bir rehber kitap olabilir.”

Bruce Anderson, Prospect

 

“Titizlik ve salahiyetlekaleme alınmış.”

Diarmaid MacCulloch, London Review of Books

 

“Harika bir kitap.”

Paul Levy, WallStreet Journal

 

“Kudüs harika birbiyografi yazarı gerektirirdi ve Montefiore de son zamanların en iyisi olduğunuispatladı.”

Seth J. Frantzman, Jerusalem Post

 

“Bu konu üzerinde yazılmışsayısız eseri düşündüğümde hiçbirinin bunun yakınına bile gelemediğinianlıyorum… Elden bırakılması mümkün olmayan bir kitap. Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi ancak kanında Kudüs’ü taşıyan birisitarafından yazılabilecek bir şaheser… Siyasi ve dinî ön yargılardan uzak birtarih… Bu muhteşem şehir hakkında bir şeyler öğrenmek isteyen herkes tarafındanokunabilecek bir kitap.”

Başpiskopos Andrew White, Third Way

 

“Stalin hakkında iki eser(Young Stalin ve Stalin: The Court of the Red Tsar) yazmış olan İngiliz yazar vetarihçinin bu kitabı inanılmaz derecede iddialı bir proje olmakla birlikte–içerdiği pek çok dipnot ve göndermeye rağmen– dramatik sahneleri, beklenmedikgelişmeleri ve canlı insan portreleriyle bir cinayet romanı kadar dasürükleyici.”

Tygodnik Powszechny, Polish Catholic Weekly

 

“Simon Sebag Montefiore,‘Kudüs’ün tarihi dünyanın tarihidir,’ diyor çünkü bu şehir dünyanın merkeziolma özelliğini hiç kaybetmemiştir. Şehrin hikâyesini inanılmaz bir cazibe vezekâyla aktarmaktadır. Kesinlikle okunması gereken bir kitap.”

Tomasz Bielecki, GazetaWyborcza

 

“Simon SebagMontefiore’nin eseri Kudüs: Bir ŞehrinBiyografisi – tuhaf bir yol seçip sondan başa doğru okuyorum!”

David Cameron, Spectator

 

“Modern dinî, siyasi veetnik çekişmelerinin ancak üç bin yıllık tarihi bağlamında anlaşılabileceği birşehre dair destansı ve insanı içine çeken bir çalışma. Montefiore, tarihîçatışmaları hassas ve detaylara dikkat ederek akıl almaz bir şevkle kalemealmış.”

Financial Times

 

Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi,yılın en nefes kesici ve iddialı kitaplarından biri. Dünyanın en muhteşemşehri, Montefiore’nin şahsında en kusursuz biyografi yazarına kavuşmuş. Şehirsadece savaşlarla değil onu inşa eden insanlarla da anlatılmış. Manevi, yıkıcıve destansı, son sayfasına kadar elinizden bırakamayacağınız bir öykü.”

Dan Jones, DailyTelegraph

 

“Capcanlı bir hikâye… Adilve heyecan verici, Montefiore her dinî geleneğe eşit mesafede durarak en iyipopüler tarihçilerden biri olma unvanını hak ettiğini gösteriyor.”

Dominic Sandbrook, Sunday Times

 

“Şehrin görkemlibiyografisi. Akıcı ve eğlenceli olduğu kadar taş ve topraktan oluşan şehrinötesindeki semavi Kudüs’ü görmek isteyenler için de ideal bir kaynak.”

Tom Holland, Guardian

 

“Süper.”

Lesley Chamberlain, New Statesman

 

“Cinayetin ve dinin tarihibeni tümüyle kendisine bağladı.”

Frances Osborne, EveningStandard

 

“Kapsamlı, Gibbon tarzıeğlenceli dipnotlarıyla dinamik bir tarih.”

Hermione Eyre, Evening Standard www.ayensoftware.com (Gittigidiyor XML API Entegrasyonu)

Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 15:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Aras Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 15:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön