Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Sarımsak Özlü Şampuan 400ML
(#501443655)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Marka : Diemed
 • Ürün Tipi : Jel
 • Ürün Miktarı : 251 ml - 500 ml
 • Durum : Sıfır

HABİPOĞLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN TÜRK MALI
Garlic Herbal Shampoo 400ML (±%5) 

Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML İzin Belge:
Sarımsak Özlü Şampuan Üretici Firma: Habipoğlu Kozmetik Sabun ve Yağ San. Tic. Ltd. Şti. Kuzeytepe Beldesi Eski İskenderun Yolu No:54-56
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML İçindekiler:
Sarımsak Özlü Şampuan ürünü içerisinde; Garlic Extract (Sarımsak Özü), Sodium Laureth Sulphate, Cocoamphodiacetate, Coco DEA, Polyquaternium, Provitemin B5, Aqua, Sodium chlorür, PH Regulator, 5-Chloro-2Methyl, 4-Isothiazolin, 3-One, 2-Methyl, 4-Isothiazolin, 3-One, Coco/Alkylamidopropyl Betain, Fragrance.
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML Kullanımı:
Sarımsak Özlü Şampuan kullanılışı; Islak saça uygulayınız. Hafif friksiyon masaj yaparak saç ve derisine yedirip köpürtünüz. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılması etkisini arttırır. Ardından yeteri kadar bol ılık su ile durulayınız. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir. Habipoğlu Sarımsak Özlü Saf Sabun tüm saç tipleri ve cilt (vücut) kullanımı için uygundur.
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML Yan Etkileri:
Sarımsak Özlü Şampuan Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML Muhafaza ve Uyarı:
 • Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML Ürünü Açıklaması:

HABİPOĞLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN

HABİPOĞLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN

SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN 400ML.

Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan 400ML ürünü, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan hakkında, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan hakkında açıklama, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan yorum, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan yorumları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan hakkındaki yorumlar, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan açıklamalı detayları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan faydaları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan kullanımı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan zararları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan zararlı mı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan uyarılar, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan yararları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan yararlı mı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satışı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satan, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satış yerleri, Habipoğlu Sarımsak Özlü ŞampuanI satılan yerler, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satan yerler, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nerede satılır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nereden alınır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nerelerde satılıyor, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nerden alabilirim, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satılan, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan satılır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan etkileri, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nasıl kullanılır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan nerde, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan faydası, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ne işe yarar, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ne kadar, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan fiyatı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan fiyatları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan detayları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan açıklamaları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü kullanımı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları ve kullanımı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü hakkında, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü yorum, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satışı, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satan, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satış yerleri, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satılan yerler, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü satan yerler, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerede satılır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nereden alınır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerelerde satılıyor, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerden alabilirim, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü etkileri, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nasıl kullanılır, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü nerde, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydası, Habipoğlu Sarımsak Özlü Şampuan ürünü faydaları neler, HABİPOĞLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sarımsak_Özlü_Şampuan #Habipoğlu #Habipoğlu_Sarımsak_Özlü_Şampuan #Sarımsak_Özlü_Şampuan_içindekiler #Sarımsak_Özlü_Şampuan_kullanımı #Sarımsak_Özlü_Şampuan_kullanılışı #Sarımsak_Özlü_Şampuan_faydaları #Sarımsak_Özlü_Şampuan_yararları #Sarımsak_Özlü_Şampuan_yan_etkileri #Sarımsak_Özlü_Şampuan_zararları #Sarımsak_Özlü_Şampuan_satışı #Sarımsak_Özlü_Şampuan_nerde_satılır #Sarımsak_Özlü_Şampuan_nerden_alınır #Sarımsak_Özlü_Şampuan_satan #Sarımsak_Özlü_Şampuan_faydası #Sarımsak_Özlü_Şampuan_faydalımıÜrünlerimiz ile alakalı soracağınız her soru, öneri, ve şikayet için ekibimizin hizmetinizde olduğunu hatırlatır, keyifli alışverişler dileriz.

Garanti Koşulları

 •  Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde EkonomiMagaza garantisi altındadır. 
 •  Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürün mutlaka kontrol edilmelidir.
 •  Herhangi bir hasar görüldüğünde mutlaka kargo firma görevlisi ile birlikte tutanak tutturulmalıdır, ürün teslim alınmamalıdır.
 •  Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

"BURADA HER ŞEY EKONOMİK !"   smiley

1-Kargo ulaşım süreci

Siparişleriniz tedarik süreci olmayan ürünlerde aynı gün içerisinde kargo edilir. Siparişler kargo edildikten sonra şehir uzaklığınıza göre takriben 1-2-3 iş günü içinde adresinize gelmiş olacaktır. Resmi tatil ve bayramlarda kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız tatil sonrası ilk iş günü içerisinde yapılır.

2-Kargo takibi:

Siparişiniz kargolandığında cep numaranıza kargo takip bilgileri kargo firmaları tarafından bilgilendirme mesajı ile gönderilir. Mesajdaki kargo takip numaranız ile kargonuzu ilgili kargo firmalarının sitelerinden veya satın aldığınız ürünün üzerinde bulunan " Kargom Nerede?" sekmesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde,kat ve kapı numarası) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi cadde-mahalle-sokak-kapıno-apt-kat-daire gibi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca telefon numaranızı eksiksiz ve çalışmakta olan bir numara olarak girmeniz gerekir aksi takdirde kargo görevlisi adrese geldiğinde size telefonla ulaşamayabilir ve ürününüz geri döner.

3-Kargo teslimat günleri:

Teslimatlar tüm çalışma günlerinde hafta sonunda ise cumartesi günü saat 14:00'a kadar teslim edilir. (Kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir)

Kargo firmaları Cumartesi yarım gün hizmet vermektedir.

Kargo Teslimata Geldiğinde Adreste Olmazsanız Ne Yapılır.?

Adrese teslimatlarda kargo paketiniz size yada adınıza ödeme yapan Kişiye teslim edilir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenir. Eğer adreste kimse yoksa kargo yetkilisi kapınıza not bırakır ya da telefon ile ulaşmayı deneyebilir. Telefon ile size ulaşılamazsa kargonuz şubeye geri getirilir. Şubeden kargolar 2 iş günü içerisinde sizin tarafınızdan teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.


Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Aras Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön