Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı
(#448291439)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Durum : Sıfır
 • Marka : Garmin

Yarışma ve Navigasyon için Gelişmiş GPS'li Bisiklet Bilgisayarı

 • Gelişmiş navigasyon özellikleri ve çevrenizdeki yeni kullanıcı bildirimleri ve adım adım yöntemlerle önyüklü Garmin Cycle Map dahil yol ve arazi için sürüş rotaları.
 • Önyüklü Strava Live Segmentleri, önceki ya da diğer sürücülerin PR'si ile saniye saniyesine yarışmanıza imkan tanır; gerçek zaman sonuçlarını ekranınızda görün.
 • Live Tracking ve Group Track'i kullanarak akıllı bildirimler, sürücüden sürücüye mesajlaşma ve dahili olay algılama ile bağlı kalın.
 • Güç ölçer ve kalp atış hızı monitörü ile kullanıldığında bisiklet sürüşüne özgü VO2 max ve toparlanma süresini takip eder.
 • Vector™ güç ölçer ile birlikte kullanıldığında Functional Threshold Power (FTP) ve bisiklet dinamiklerini takip eder.
 • Pil ömrü: 15 saate kadar

Edge 520 Plus ile daha bilinçli egzersiz yapabilir ve yeni rotalar keşfedebilirsiniz. Bu bisiklet bilgisayarı özelliği gelişmiş navigasyon ve zorlukların yanı sıra, parlak renkli ekran, önyüklü Strava Live Segmentleri ve Garmin Cycle Map ile adım adım yönlendirmeler. Yeni rotalar keşfediyor ya da yarış zamanında limitlerinizi zorluyor olun, ihtiyacınız olan şey Edge 520 Plus'ta var.

Garmin Bisiklet Haritasına sahip Gelişmiş Navigasyon

Edge 520 Plus, Garmin Cycle Map ile önyüklü, adım adım navigasyon ve yaklaşan dönüşleri bildiren navigasyon uyarıları içerir. Eğer rotanızdan saparsanız ya da eve erken dönmeye karar verirseniz, sizi tekrar rotanıza yönlendirecek ya da baştan başlatacak kadar zekidir.

Sürücüden Sürücüye Mesajlar

Bisikletli arkadaşlarınız fazla ilerlediğinde veya arkada kaldığında telefona uzanmanıza veya onlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Sürücüden sürücüye mesajlaşmak (uyumlu bir akıllı telefonla ) önceden yazılmış notları, Edge 520 Plus'ınızdan, onların bisiklet bilgisayarına göndermenizi sağlar. Arkadaşlarınıza onlara birkaç dakika içinde yetişeceğinizi veya sizsiz gitmeleri gerektiğini bildirin. Lastiğiniz patlamışsa veya yardıma ihtiyacınız varsa GroupTrack³ ile eşleşmiş diğer sürücülere sizi bulmaları için bir mesaj yollayabilirsiniz.

Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı

Gelişmiş Performans İzleme

Edge 520 Plus, ANT+® teknoloji sensörleriyle uyumludur, bunlara hız, kadans ve kalp atış hızı dahildir. Hatta daha fazla performans verisi için 520 Plus, ayrıca ANT+ güç ölçerleriyle uyumludur, Vector 3 (ayrı satılır). Eşsiz pedal bazlı güç ölçerimiz toplam gücü, sol/sağ dengesini ve kadansı ölçer. Formunuzu daha detaylı görebilmek için bisiklet dinamiklerini bile kaydedebilirsiniz, buna pedal üzerine ve pedal vuruşu boyunca gücünüzün uygulandığı yer dahildir.

Bir kalp atış hızı bandı (ayrı satılır) ekleyerek çeşitli fizyolojik verilere erişebilirsiniz. Bisiklete özgü VO2 maks değerinizi görün ve verilerinizi inceleyen ve size bir sonraki zorlu sürüşten önce ne kadar beklemeniz gerektiğini söyleyen mola danışmanını kullanın. Bu bağlantılı sensörler, aksesuarlar ve biniş sonrası analizi Garmin Connect™ sanal topluluğumuz ile sürüşten sürüşe vücut performansınızın nasıl olduğunun takibini yapmanızı sağlar.

Garmin Edge 520 Plus

Cihazınızı Özelleştirin

Edge 520 Plus'ınızı, Connect IQ mağazamızdan istediğiniz ücretsiz uygulamalar, widget'lar ve veri alanlarıyla özelleştirmek kolaydır. AccuWeather gibi uygulamalar bir sürüş için zaman bulabilmeniz amacıyla yağmurun ne zaman duracağını size bildirir. Mevcut azami gücü aşıp aşmadığınızı görmek için Xert'ten MPA ve Power uygulamasıyla anında geribildirim alın. Yapılandırılabilir bir dizi veri alanı, favori istatistiklerinizi görülmesi kolay tek bir ekranda gösterir.

Güvenle ve Kolaylıkla Sürün

Edge 520 Plus, bisiklet farkındalık cihazının Varia™ serisiyle, arka görüş radarı ve akıllı bisiklet ışıkları dahil. Bu cihazları, Edge bisiklet bilgisayarınızdan ayırarak arabalara yaklaşırsanız tam Edge ekranınızda, sürücülerin sizi görmesine yardımcı olacak uyarılar alabilirsiniz. Live Track’i kullanarak arkadaşlarınızın ve ailenizin gerçek zaman konumunuzu takip etmesine ya da ayrılmanız halinde, 50 sürüş arkadaşınıza kadar sizi takip etmelerine izin verin.

Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı

Strava Live Segments Performansını Arttırmanızda Yardımcı Olur

Garmin ve Strava sınırlarınızı test etmeniz için size daha fazla yol sunuyor. Segment başlangıçları ve bitişleri için hala uyarı alıyor olacak ve kendi PR'ınız ve Strava arkadaşlarınızla nasıl performans gösterdiğinize dair yeniden tasarlanmış saniye saniye kıyaslama üzerinden sanal olarak yarışabileceksiniz. Ancak şimdi, PR'ınızla mevcut eforlarınızın, en yeni eforlarınızın ya da arkadaşlarınızın kişisel en iyilerinin nasıl kıyaslandığını da görebileceksiniz. Ve son olarak önceden yüklenmiş yeni Strava Routes Connect IQ uygulamasıyla, yıldızlı rotalar artık Edge'inize kablosuz olarak gönderilebilir, böylece aynı zamanda en sevdiğiniz Strava segmentlerinde gezinebilir ve rekabet edebilirsiniz.

Edge 520 Plus satın alarak, Strava Premium için 60 günlük deneme süresi elde edersiniz, böylece kendinizi zorlamak için gerekli araçları örnekleyebilirsiniz.

Best Bike Split'ten Kişiselleştirilmiş Yarış Günü Güç Planı

Önyüklü Best Bike Split uygulaması ağırlık, güç ve sürtünmedeki değişimlerin hedeflediğiniz yarış süresini nasıl etkilediğini görmenizi sağlar ve yarış günü için mükemmel güç planını oluşturur. Best Bike Split Race Sync uygulamasıyla yarış günü güç planınız sizi gelmiş geçmiş en iyi bisiklet performansınıza ulaştıracaktır. Bunun için sadece Best Bike Split hesabınızı Edge 520 Plus bağlantılandırmanız yeterlidir, bundan sonra tüm güncel yarış planlarınız parmak uçlarınızda kullanılabilir olacaktır. Bugün Best Split Race hesabı yarat.

Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı

TrainingPeaks ile Plandan Performansa

Size her sürüş için planlanmış antrenmanınızı veren TrainingPeaks Connect IQ uygulaması Edge 520 Plus bisiklet bilgisayarınızı açmak kadar kolaydır. Önceden yüklenmiş uygulama günlük antrenmanınızı Edge cihazınıza koyar. Antrenmanınız boyunca size gerçek zamanlı olarak kılavuzluk eder, yoğunluk hedefleri ve aralık süreleriyle tamamlanır. Antrenmanınızdan sonra detaylı analiz ve hedeflerinize doğru ilerlemenizi ölçmek için TrainingPeaks ile senkronizasyonu gerçekleştirin. Ücretsiz bir TrainingPeaks hesabı oluşturun ve ücretsiz bir egzersiz planı ile başlayın.

Trailforks Uygulaması

Trailforks uygulamasıyla, bir sürüşe çıktığınız zaman çevrimdışı kullanmak üzere patikaları indirebilirsiniz. 80'den fazla ülkeden izler taşıyan Trailforks haritaları, topografik bilgileri, ilgi noktalarını, ısı haritalarını, parkur koşullarını, fotoğrafları, videoları ve daha fazlasını içerir. Nerede sürüş yaparsanız yapın, sürüşünüzü planlayabilmeniz, yeni rotalar keşfedebilmeniz ve sürüş deneyiminizi arttırmak için en iyi ve en güncel bilgiye erişiminiz olacaktır. Artık, Garmin Edge entegrasyonuyla gidonunuzdaki bütün en iyi Trailforks rotalara erişiminiz olacaktır.

Garmin Edge 520 Plus Bundle - Bisiklet Bilgisayarı

 www.ayensoftware.com (Gittigidiyor XML API Entegrasyonu)

Daha Fazla Bilgi

Geri Taksit Bilgileri

Bireysel Kredi Kartları

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksitli ödeme yapabilmeniz için alışveriş tutarınız en az 150 TL olmalıdır.

 • Worldcard : Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
 • Bonus : Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır.
 • Maximum : İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans : Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 1-15 Haziran tarihleri arasında 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
 • Axess : Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
 • Erteleme kampanyalarında, ödemeler banka tarafından otomatik olarak ertelenir.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
:

:

:

:

:

Daha Fazla Bilgi

Geri Kargo Bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • : İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • : Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • : Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • : Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • : Sürat Kargo

Kargo Ücreti

:

Ücretsiz

Kargolama Zamanı

:

Saat 17:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gönderim Alanları

:

Tüm Türkiye'ye gönderilir.

Daha Fazla Bilgi

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön